Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10894
Stary 21.08.2011, 21:11
Prawda jest taka,że tylko hicior,a nawet hiciory mogą pomóc Wiśle,bo nazwiska przyciągają pikników na stadiony,bo jak na razie mamy 3 trybuny i jedynie na LM udało się je zapełnić a na lidze już jest niestety padaka,a tak Ci którzy (jak się zakwalifikujemy) nie dostaną biletu na LM,to wtedy przyjdą na ligę zobaczyć np.Takiego Kezmana czy Giuliego.Dlatego opłaca się dać komuś kontrakt 500-1mln kto przyciągnie na trybuny wielu wielu ludzi.Taki Ljuboja,truskawkowe pikniki chodzą na mecze żeby zobaczyć jego sztuczki i zagrania,ludzie się zastanawiali czy jemu będzie się chciało,bo stary,bo taka kasa,a co,jak dziś 9 z pola ze Śląskiem się opierd.lalo grał jedynie Ljuboja,darł gębę,gestykulował,chciał i co róż pokazywał takie zagrania jakich w ekstraklasie nie było.Tak jak Dzimi napisał,Kezman zna się ze Stanem więc problemu by nie było,mamy puchary,no i to by była świetna odpowiedź na transfer Ljuboji no i skoro Danijel tak gra,a ma dużo gorsze CV od Kezmana,więc jak na tle naszych ligowców prezentowałby się Mateja..
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując