Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5811
Stary 21.08.2011, 21:10
Ja również uważam ,że warunki pogodowe w jakich przyjdzie rozegrać mecz na Cyprze są do granic możliwości wyolbrzymiane. Wiadomo ,że takie warunki są może i jakoś niekomfortowe, ale czy to jest nadrzędny argument ,który miałby jakoś dyskwalifikować. Chavez, Nunez, Biton, Melikson, Diaz jakoś chyba specjalnie obaw nie mają i zaskoczeni nie będą. Wszyscy mówią o tej temperaturze. Dlaczego nikt nie pisze czy mówi o wartości obu drużyn. Wadach i zaletach.

Według mnie najważniejsze to aby ten bój mądrze rozegrać. My nie musimy się jakoś od początku ,żyłować do nieprzytomności w ataku. Bardzo uważać przy stałych fragmentach gry ,żeby się jakiś babol nie przydarzył. Wykorzystywać sytuacje. Ważne aby strzelić gola. To już powinno solidnie pomieszać szyki rywalowi. Wisła może zagrać topornie, brzydko, małowidowiskowo, z cyklu "dobij mnie mamo" - .... z tym. Ważny jest awans. Za wrażenia artystyczne nam nikt nie zapłaci. Ognia!!!
Odpowiedz cytując