[QUOTE=crazykaro;1151155]
Co nie zmienia faktu że będzie parno. Niższa temperatura + stała ilość wilgoci w powietrzu = wyższa wilgotność[/QUOTE]
Hmmmm....Chavez,Diaz,Lamey,Jaliens,Biton,Melikson, Genkov,Ilijev-to goscie z krajów albo Ameryki Poludniowej albo poludnia Europy......Pareiko dał rade przy minus 30, Małecki dawał radę na "polskim sybirze" i i Sobol nie pochodzi z regionu o klimacie umiarkowanym.....Więc skończmy .......ić a skupmy sie na trzymaniu kciuków, bo i tak wszystko rozegra sie w głowach. Nie przergramy meczu na Cyprze-tego jestem pewien.
