Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16053
Stary 21.08.2011, 21:02
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
No i bardzo dobrze,bo ja jako kulturalny człowiek, nie mam zamiaru,wpieprzając mielonego, oglądać przepoconego kopacza 3 sortu,który pokazuje mi w TV jakieś wulgaryzmy. Litości. Poza tym, czy Was aż tak bardzo interesuje to co powiedzą w Lidzie+?
Wy lepiej trzymajcie kciuki, aby Skorże trzymali jak najdłużej. A po takich meczach naprawdę boje się o niego.
Jesz mielone na noc? Zgaga pewna na 100%.
Odpowiedz cytując