Marszałek napisał(a):

No i bardzo dobrze,bo ja jako kulturalny człowiek, nie mam zamiaru,wpieprzając mielonego, oglądać przepoconego kopacza 3 sortu,który pokazuje mi w TV jakieś wulgaryzmy. Litości. Poza tym, czy Was aż tak bardzo interesuje to co powiedzą w Lidzie+?
Wy lepiej trzymajcie kciuki, aby Skorże trzymali jak najdłużej. A po takich meczach naprawdę boje się o niego.
|
Jesz mielone na noc? Zgaga pewna na 100%.