JrQ- napisał(a):

on powiedział, że typuje 2-0, więc bez zbędnej napinki
ja tam nic złego w ich wypowiedziach nie widzę
Wy to każde krytyczne zdanie jakoś dziwnie bierzecie do siebie...
|
Wiem, przeciez sie nie napinam. Powiedzial, ze Apoel wygra 2-0 wiec zazartowalem, ze skoro tak dobrze jest poinformowany to moze o innych rzeczach tez wie (ale chyba tego zartu nie załapałes)