Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6365
Stary 21.08.2011, 20:28
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
on powiedział, że typuje 2-0, więc bez zbędnej napinki
ja tam nic złego w ich wypowiedziach nie widzę
Wy to każde krytyczne zdanie jakoś dziwnie bierzecie do siebie...
Wiem, przeciez sie nie napinam. Powiedzial, ze Apoel wygra 2-0 wiec zazartowalem, ze skoro tak dobrze jest poinformowany to moze o innych rzeczach tez wie (ale chyba tego zartu nie załapałes)
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 21.08.2011 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując