|
Widzę, ze dyskusja wznosi się na wyższy poziom. Ustalamy kto ma kompleksy. Ja nie mam a przynajmniej nie związane z Legią a tym bardziej z Warszawą. Po oglądnięciu meczu stwierdzam jedno - witajcie w domu. Podobno wspaniale grająca jesienią Legia dostała w....... od podobno przeciętnego Śląska.
A co do Żyro - polecam powtórki bo może koledzy z Wawy na stadionie byli i nie widzieli wszystkiego. Lisowski wczoraj jednak wygrał klasyfikacje "buca kolejki".
|