Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16046
Stary 21.08.2011, 20:28
Widzę, ze dyskusja wznosi się na wyższy poziom. Ustalamy kto ma kompleksy. Ja nie mam a przynajmniej nie związane z Legią a tym bardziej z Warszawą. Po oglądnięciu meczu stwierdzam jedno - witajcie w domu. Podobno wspaniale grająca jesienią Legia dostała w....... od podobno przeciętnego Śląska.
A co do Żyro - polecam powtórki bo może koledzy z Wawy na stadionie byli i nie widzieli wszystkiego. Lisowski wczoraj jednak wygrał klasyfikacje "buca kolejki".
Odpowiedz cytując