szprotson napisał(a):

to jest zaje....abisty model!! jak bedzie taki i bedzie w miare przyzwoitej cenie to musze kupic
co du guziczkow hmm skoro Schalke takie ma a oni nie maja sponsora ligi na koszulkach? bo jednak mam nadzieje ze bedzie dokladnie taka