Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2601
Stary 21.08.2011, 20:26
szprotson napisał(a):Wyświetl post
to jest zaje....abisty model!! jak bedzie taki i bedzie w miare przyzwoitej cenie to musze kupic
co du guziczkow hmm skoro Schalke takie ma a oni nie maja sponsora ligi na koszulkach? bo jednak mam nadzieje ze bedzie dokladnie taka
Odpowiedz cytując