Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16045
Stary 21.08.2011, 20:26
0 22 napisał(a):Wyświetl post
A to ciekawe. Uwierzyłbym w taki kit, gdyby tego nie pamiętał.

http://www.youtube.com/watch?v=A6buYq2s6-Y





Jeśli masz 15 lat to jeszcze z tych swoich zawodzeń wyrośniesz, Płaczku. A jak masz po 30tce to po prostu mi Cię żal.
Jak widać to dzisiaj najwięcej płaczków można znależć w Warszawie. Znowu uwierzyli w "magic team" Maciusia . I zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię.
Odpowiedz cytując