Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
16045
21.08.2011, 20:26
0 22
napisał(a):
A to ciekawe. Uwierzyłbym w taki kit, gdyby tego nie pamiętał.
http://www.youtube.com/watch?v=A6buYq2s6-Y
Jeśli masz 15 lat to jeszcze z tych swoich zawodzeń wyrośniesz, Płaczku. A jak masz po 30tce to po prostu mi Cię żal.
Jak widać to dzisiaj najwięcej płaczków można znależć w Warszawie. Znowu uwierzyli w "magic team" Maciusia
. I zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię.
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty