Wyświetl pojedynczy post
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2600
Stary 21.08.2011, 20:26
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ing_w_nikozji/ na zdjęciu widać że ćwiczą już w nowych strojach, nie wiem jak jest ze zgłoszonymi strojami do eliminacji, ale pewnie zagraja w starych a z Lechią będą już nowe meczowe.
Odpowiedz cytując