Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16044
Stary 21.08.2011, 20:20
Na miejscu Legii bym sie dzisiejsza porazka zbytnio nie przejmował. Pierwsza polowe zagrali rzeczywiscie tak jak grali w zeszlym sezonie ,ale pozniej juz jednak zdominowali Slask i mogli doprowadzic do remisu czy nawet wygranej bo mieli ku temu sytuacje. Pozatym Śląsk co by nie mówić jest podobno kandydatem do Mistrzostwa , wiec nie była to wtopa z byle kim jesli chodzi o nasze podwórko. Legia zagrała słabiej jeden mecz w tym sezonie,Wisła praktycznie zagrała słabo we wszystkich 4 meczach ligowych,ratujac remis z Widzewem w 90 minucie , nie potrafila dobic slabego Dyskopolo ,a i z Korona mogla przegrać.
Co do Kowalczyka dziennikarza , to wielkiego wrażenia nie robi, w sumie gada same banały typu "bramka na wyjezdzie liczy sie podwojnie" Juz lepiej sie słucha jako komentatora Trzeciaka, który na pewno jest lepszym komentatorem niz byl dyrektorem sportowym
Odpowiedz cytując