|
Zważcie ile lat ma Dżalamidze, a gdzie w jego wieku byli inni rozgrywający. Może być niezłym piłkarzem, podobnie jak Możdżeń z Lecha. Może warto się zainteresować Michałem Janotą, po co chłopak ma kopać w 2. lidze holenderskiej?
Warto też śledzić poczynania zawodników "Młodej Wisły". Czekaj wczoraj fajnie zagrał, Brud wyróżnił się kilkoma zagraniami. Są jeszcze zawodnicy wypożyczeni. Ostatnio w Radzionkowie gra Michał Nalepa. Podobnie w Kolejarzu zagrał dziś drugi swój mecz Michał Chrapek. Podobno strzelił ładnego gola. Kiedyś Paljić powiedział, że chłopak ma talent.
Co do Paljicia to możecie mówić co chcecie. Jest może słabszy od zawodników pierwszego składu, ale ja liczę, że przedłużymy z nim kontrakt. Jego uniwersalność pozycji to świetny atut, aby został na długie lata ważnym zmiennikiem.
|