|
Najprwniej się zawsze odgryzc ze ktoś ma kompleksy. Każdy wie jak gra radovic czy borysiuk ale pisanie o tym to kompleksy.
Cieżko skontrowac argumentem, dowodem, lepiej strzelić formule o zakonpleksieniu i niech się druga strona tłumaczy.
Kibic Wisły nie ma powodu by mieć jakiekolwiek kompleksy w stosunku do kopaczy radovicia czy borysiuka reprezentujących warszawska zbieranine Waltera. Ostatnia historia daje nam taki komfort.
Brawo Śląsk.
Legii tradycyjnego 5:0 w Moskwie życzę.
|