Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16041
Stary 21.08.2011, 20:05
Najprwniej się zawsze odgryzc ze ktoś ma kompleksy. Każdy wie jak gra radovic czy borysiuk ale pisanie o tym to kompleksy.
Cieżko skontrowac argumentem, dowodem, lepiej strzelić formule o zakonpleksieniu i niech się druga strona tłumaczy.

Kibic Wisły nie ma powodu by mieć jakiekolwiek kompleksy w stosunku do kopaczy radovicia czy borysiuka reprezentujących warszawska zbieranine Waltera. Ostatnia historia daje nam taki komfort.

Brawo Śląsk.
Legii tradycyjnego 5:0 w Moskwie życzę.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując