Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2520
Stary 21.08.2011, 20:04
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Mecz pokazał, że nie mam racji. Pan Orest Lenczyk zrobił dobre transfery. Tyle.
szczególnie wasiluk-wspaniały transfer . Swietnym zagraniem przyczynił sie do gola Ljuboji. Zreszta to co pokazywał w starciu z Rapidem... . Ktoś kto grał kiedyś w koszulce w paski i przyszedł z tego klubu nie może mieć pojęcia o graniu. Tam takich nie biorą .
Odpowiedz cytując