emj10 napisał(a):

|
Mecz pokazał, że nie mam racji. Pan Orest Lenczyk zrobił dobre transfery. Tyle.
|
szczególnie wasiluk-wspaniały transfer

. Swietnym zagraniem przyczynił sie do gola Ljuboji. Zreszta to co pokazywał w starciu z Rapidem...

. Ktoś kto grał kiedyś w koszulce w paski i przyszedł z tego klubu nie może mieć pojęcia o graniu. Tam takich nie biorą

.