Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16040
Stary 21.08.2011, 20:04
pchelas napisał(a):Wyświetl post
Przejmujesz się wypocinami pijaczka, który jak się wypowiada to nie umie sklecić poprawnie dwóch zdań?
Zajebiste podumowanie....
....a, to, że tylko on się umiał przyznać do tego, że czasami sobie lubiał/lubi wypić. Widze, że to był zajebisty błąd, bo dzieci teraz wyjeżdzają mu od pijaków, a sami pewnie po rynkach chodzą nastukani w 4 dupy.
Ciężko mi zrozumieć, że ludzie sugerują się jakimiś historyjkami z przeszłości a nie dostrzegają tego,jakim Kowal jest dziennikarzem, którego osobicie po prostu lubię, mimo że feruje Legię(ale czemu tu się dziwić, skoro jest jest jej byłym piłkarzem i kibicem?).
Tak samo najeżdzacie na Iwana?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 21.08.2011 o godz. 20:11.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując