pchelas napisał(a):

|
Przejmujesz się wypocinami pijaczka, który jak się wypowiada to nie umie sklecić poprawnie dwóch zdań?
|
Zajebiste podumowanie....
....a, to, że tylko on się umiał przyznać do tego, że czasami sobie lubiał/lubi wypić. Widze, że to był zajebisty błąd, bo dzieci teraz wyjeżdzają mu od pijaków, a sami pewnie po rynkach chodzą nastukani w 4 dupy.
Ciężko mi zrozumieć, że ludzie sugerują się jakimiś historyjkami z przeszłości a nie dostrzegają tego,jakim Kowal jest dziennikarzem, którego osobicie po prostu lubię, mimo że feruje Legię(ale czemu tu się dziwić, skoro jest jest jej byłym piłkarzem i kibicem?).
Tak samo najeżdzacie na Iwana?