Emenems81 napisał(a):

|
Jak się nie mylę to przed meczami Legii z Szachtarem też grali hymn LM, w 1995 Legia a w 1996 Widzew grali już w LM, wiec bez pisania bzdur proszę.
|
W 1995 i 1996 roku nie bylo jeszcze hymnu LM a i przed Szachtarem go byc nie moglo bo i dlaczego?