Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16036
Stary 21.08.2011, 19:57
Jak się nie mylę to przed meczami Legii z Szachtarem też grali hymn LM, w 1995 Legia a w 1996 Widzew grali już w LM, wiec bez pisania bzdur proszę.
Odpowiedz cytując