Emenems81 napisał(a):

|
Przykra sprawa, ale muszę przyznać 022 rację.. to kompleksy, trochę pokory panowie, przypominam, że we wtorek wszystko się może obrócić o 180 stopni i to z nas będą szydzić :]
|
Szydzić? Dlaczego? Dlatego, że mamy szanse zagrać w LM w której żadna polska drużyna w ciągu 15 lat nie grała? Kompleksów w przeciągu ostatnich lat nie powinniśmy mieć. Wręcz przeciwnie.