Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16035
Stary 21.08.2011, 19:56
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Przykra sprawa, ale muszę przyznać 022 rację.. to kompleksy, trochę pokory panowie, przypominam, że we wtorek wszystko się może obrócić o 180 stopni i to z nas będą szydzić :]

Szydzić? Dlaczego? Dlatego, że mamy szanse zagrać w LM w której żadna polska drużyna w ciągu 15 lat nie grała? Kompleksów w przeciągu ostatnich lat nie powinniśmy mieć. Wręcz przeciwnie.
Ostatnio edytowane przez adikos1906 : 21.08.2011 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując