Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
Od: 11.2007
Offline
#
5800
21.08.2011, 19:55
Panowie o której jest mecz w naszym czasie? Bo SKWK podawało że 19:45 wy tutaj piszecie ze ich czasu 21:45 czyli naszego 20:45.? To o której wkońcu?
Tomasson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomasson
Znajdź inne posty napisane przez Tomasson