Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16032
Stary 21.08.2011, 19:49
Kolejny znerwicowany legionista, jak sie mówi o faktach . Rozumiem ból po przegranej ale takie są fakty. Ogladnij w domciu meczyk na canal+ to zobaczysz kopniecie Zyro. Zagrania Arielka czy Radovica. Maciuś kłapiacy szczęka też był na wizji. Doping tez się zciszył znacznie, no chyba że to pokrętełkiem realizatorzy canal+ zrobili .
Odpowiedz cytując