Kolejny znerwicowany legionista, jak sie mówi o faktach

. Rozumiem ból po przegranej

ale takie są fakty. Ogladnij w domciu meczyk na canal+ to zobaczysz kopniecie Zyro. Zagrania Arielka czy Radovica. Maciuś kłapiacy szczęka też był na wizji. Doping tez się zciszył znacznie, no chyba że to pokrętełkiem realizatorzy canal+ zrobili

.