Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16030
Stary 21.08.2011, 19:40
Przykra sprawa, ale muszę przyznać 022 rację.. to kompleksy, trochę pokory panowie, przypominam, że we wtorek wszystko się może obrócić o 180 stopni i to z nas będą szydzić :]
Odpowiedz cytując