Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16026
Stary 21.08.2011, 18:57
Fajnie, że Legia straciła punkty, ale całym sercem jestem za Legią w meczu w Moskwie, jeśli odpadną myślę, że o takie porażki jak dziś ze Śląskiem będzie ciężko.
Odpowiedz cytując