Gdzieś kiedyś czytałem, że Delev to bardzo wszechstronny zawodnik, mogący grać na każdej z czterech pozycji z przodu - skrzydła, środek i atak. Może skończyć się tak, że za 2mln euro + pewnie około 400 tys pensji kupimy gracza, który zagra na obojętnie jakiej pozycji w ataku bez straty klasy. To tak jakbyśmy mieli 4 graczy na jednym kontrakcie
