|
To co gral Kucharczyk, to istny dramat. Kolejni to Manu(ktory od zawsze ma problemy z celnym podaniem, a jedyna jego zaleta jest szybkosc) i Vrdoljak...tych 3 kopaczy(bo nie pilkarzy) zawalilo dzisiaj Legii mecz. Slask wygral absolutnie zasluzenie, a Wroclawianie mogli strzelic jeszcze 3 bramki...gdyby Madej i Voskamp byli bardziej skoncentrowani. Ogolnie widowisko srednie, bo wojskowi sie nie postarali, a Slask ekonomicznie wypunktowal rywala.
|