Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16022
Stary 21.08.2011, 18:36
To co gral Kucharczyk, to istny dramat. Kolejni to Manu(ktory od zawsze ma problemy z celnym podaniem, a jedyna jego zaleta jest szybkosc) i Vrdoljak...tych 3 kopaczy(bo nie pilkarzy) zawalilo dzisiaj Legii mecz. Slask wygral absolutnie zasluzenie, a Wroclawianie mogli strzelic jeszcze 3 bramki...gdyby Madej i Voskamp byli bardziej skoncentrowani. Ogolnie widowisko srednie, bo wojskowi sie nie postarali, a Slask ekonomicznie wypunktowal rywala.
Odpowiedz cytując