Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51096
Stary 21.08.2011, 18:31
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post

Od momentu w którym ktoś napisał,że się nim interesujemy to zacząłem oglądać jego mecze i gość jest niesamowity

Mimo tak młodego wieku potrafi zachować zimną krew w sytuacjach podbramkowych,bardzo szybki,dobry drybling,podoba mi się jak gra jeden na jeden,pare zwodów ma ;-)
Porusza się podobnie jak Maor,tzn często zmienia tempo i na paru metrach ma niesamowite przyspieszenie,wątpie żeby trafił do Wisły jak dalej tak będzie grał.
W przypadku Deleva problem polega na tym, że gość jest chyba jednak za dobry i za drogi jak na taki zespół jak Wisła. Pamiętam, że rok temu Koeln go chciało kupić, dawało chyba 1.5 mln euro i okazało się to za mało.
Delev to zawodnik podobnej klasy do Maora i mógłby sporo Wiśle dać, tylko problem w tym że będzie pewnie ze 3 razy droższy od Maora, a tego BC może nie łyknąć.
Odpowiedz cytując