|
JÓŹWIAK powiedział,że toczą się rozmowy Legii z Kezmanem,i coś czuję,że obecność Ljuboji i Radovica będzie mocną kartą przetargową,jeżeli Kezman będzie grał przynajmniej tak jak Ljuboja,a patrząc na jego dokonania powinien lepiej to truskawki mają zdecydowanie najmocniejszy w Polsce duet z przodu.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|