Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10886
Stary 21.08.2011, 18:11
JÓŹWIAK powiedział,że toczą się rozmowy Legii z Kezmanem,i coś czuję,że obecność Ljuboji i Radovica będzie mocną kartą przetargową,jeżeli Kezman będzie grał przynajmniej tak jak Ljuboja,a patrząc na jego dokonania powinien lepiej to truskawki mają zdecydowanie najmocniejszy w Polsce duet z przodu.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując