Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51092
Stary 21.08.2011, 18:10
riv napisał(a):Wyświetl post
Delev to zwyczajna plotka w stylu naszych Onetowych 'Boruc do Manchesteru United', 'Rekordowa kwota za Kuszczaka!' czy innych 'Borussia zdeterminowana do pozyskania Stilicia!'. Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim nasz klub będzie wydawał po 2 mln euro za gracza. W bułgarskich mediach skończy się jak zwykle: 'Delev zostaje w CSKA'.
To samo czytałem jak pisano, że Melikson ma iść do Wisły czy Jaliens.

Co to jest 2 mln euro za gracza jakbyśmy awansowali do LM? Jestem pewien, że Valckx ma takie zaufanie u Cupiała, że jakby Holender powiedział "opłaca się go kupić" to Cupiał pozwoli na ten transfer.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując