riv napisał(a):

|
Delev to zwyczajna plotka w stylu naszych Onetowych 'Boruc do Manchesteru United', 'Rekordowa kwota za Kuszczaka!' czy innych 'Borussia zdeterminowana do pozyskania Stilicia!'. Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim nasz klub będzie wydawał po 2 mln euro za gracza. W bułgarskich mediach skończy się jak zwykle: 'Delev zostaje w CSKA'.
|
To samo czytałem jak pisano, że Melikson ma iść do Wisły czy Jaliens.
Co to jest 2 mln euro za gracza jakbyśmy awansowali do LM? Jestem pewien, że Valckx ma takie zaufanie u Cupiała, że jakby Holender powiedział "opłaca się go kupić" to Cupiał pozwoli na ten transfer.