Fiti napisał(a):

Przysłuchajcie się dopingowi Legii...
Przez około 3/4 meczu jest tylko
Legia
Warszawa
Legia
Warszawa
Cały czas i w kółko...
Co ten Kowal pierdzieli że mają lepszy doping...
Nie 3/4 tylko 4/4. Dosłownie cały czas.
|
A co ci przeszkadza w takim dopingu? Śpiewają to z niezłym .......nięciem i o to chodzi, a fikołek Lenczyka też nie był pierwszym.
Brawa dla Śląska, bo raczej niewiele drużyn coś ugra w tym sezonie na Łazienkowskiej.