Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16018
Stary 21.08.2011, 18:02
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Przysłuchajcie się dopingowi Legii...
Przez około 3/4 meczu jest tylko
Legia
Warszawa
Legia
Warszawa
Cały czas i w kółko...
Co ten Kowal pierdzieli że mają lepszy doping...

Nie 3/4 tylko 4/4. Dosłownie cały czas.
A co ci przeszkadza w takim dopingu? Śpiewają to z niezłym .......nięciem i o to chodzi, a fikołek Lenczyka też nie był pierwszym.

Brawa dla Śląska, bo raczej niewiele drużyn coś ugra w tym sezonie na Łazienkowskiej.
Odpowiedz cytując