Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16016
Stary 21.08.2011, 18:02
Brawo Śląsk...

Mam nadzieję że ktoś kiedyś wypłaci porządnego liścia Radovicovi i Broysiukowi. 2 największe pajace całej ligi. Radovic powinien wylecieć za ten łokieć sprzedany Kelemenowi. Zasrany symulant wymaga od innych gry fair a sam jest największą szują tej ligi...
Odpowiedz cytując