|
Brawo Śląsk...
Mam nadzieję że ktoś kiedyś wypłaci porządnego liścia Radovicovi i Broysiukowi. 2 największe pajace całej ligi. Radovic powinien wylecieć za ten łokieć sprzedany Kelemenowi. Zasrany symulant wymaga od innych gry fair a sam jest największą szują tej ligi...
|