Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16009
Stary 21.08.2011, 17:33
pchelas napisał(a):Wyświetl post
Przejmujesz się wypocinami pijaczka, który jak się wypowiada to nie umie sklecić poprawnie dwóch zdań?
Oczywiście że nie, ale to jest normalnie kpina.
Gol dla Legii...

EDIT: Śpiewają co innego teraz!
Powód: święto!
Ostatnio edytowane przez Fiti : 21.08.2011 o godz. 17:34.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując