Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5798
Stary 21.08.2011, 16:55
Na prawdę świetny ruch ze strony RM z tą wymianą składu z koroną,bo jak patrze na grę Legii na pół gwizdka i myślę sobie,że nasz 1 skład z koroną grałbym z podobnym podejściem i jeszcze by się nie potrzebnie męczył to nic tylko się cieszyć,że Brud i Czekaj mogli zadebiutować.
Nie ma co płakać nad temperaturą,bo większość naszych zawodników do wysokich temperatur jest przystosowana.Trzeba zagrać mądrze,strzelić szybko bramkę i wykontrować Apoel.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując