AS82 napisał(a):

|
Nie chce psioczyć ,ale po co kolejny skrzydlowy ,czy nie lepiej za te pieniadze kupic kogos do pomocy ,ktora gra poki co tragicznie ?
|
Bo mamy tylko dwóch - Małego i Ilieva (Kirma nie liczę bo w obecnej formie nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu) z czego Illiev słabo wytrzymuje 90 minut gry?