mitmichael napisał(a):

|
Wiec po awansie mozemy sie go na 100% spodziewac. Co to bedzie wtedy za wydatek z tych 10mln euro. I tak moze sie to Nam zwrocic patrzac na klase tego zawodnika. Do tego chłop jest w gazie, strzela w klubie jak na zawołanie nie tylko w lidze.
|
Nie dzieliłbym skóry na niedźwiedziu.