Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51087
Stary 21.08.2011, 16:40
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Wiec po awansie mozemy sie go na 100% spodziewac. Co to bedzie wtedy za wydatek z tych 10mln euro. I tak moze sie to Nam zwrocic patrzac na klase tego zawodnika. Do tego chłop jest w gazie, strzela w klubie jak na zawołanie nie tylko w lidze.
Nie dzieliłbym skóry na niedźwiedziu.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując