Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
Od: 10.2004
Offline
#
5794
21.08.2011, 16:05
Ludzie dajcie już spokój z tą pogodą. Gramy o 21:45 ichniejszego czasu. Nawet w Egipcie jest wtedy fajna temperatura.
milansport
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do milansport
Znajdź inne posty napisane przez milansport