Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5794
Stary 21.08.2011, 16:05
Ludzie dajcie już spokój z tą pogodą. Gramy o 21:45 ichniejszego czasu. Nawet w Egipcie jest wtedy fajna temperatura.
Odpowiedz cytując