mitmichael napisał(a):

Spokojnie, Legia grała w bardzo goracej Turcji a jakos sobie poradziła. Temperatura jest bardzo podobna w tych krajach.
PS: Esteban Solari i Aldo Adorno prawdopodobnie nie zagraja z Nami w rewanzu - obaj sa kontuzjowani.
|
To ja cie raczę poinformować że Cypr jest na południe od Turcji, więc jest jescze bardziej gorąco. Choć mam nadzieje że pogoda będzie sprzyjająca jak na tamtejszy klimat