Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5793
Stary 21.08.2011, 16:03
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, Legia grała w bardzo goracej Turcji a jakos sobie poradziła. Temperatura jest bardzo podobna w tych krajach.

PS: Esteban Solari i Aldo Adorno prawdopodobnie nie zagraja z Nami w rewanzu - obaj sa kontuzjowani.
To ja cie raczę poinformować że Cypr jest na południe od Turcji, więc jest jescze bardziej gorąco. Choć mam nadzieje że pogoda będzie sprzyjająca jak na tamtejszy klimat
Odpowiedz cytując