Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15997
Stary 21.08.2011, 15:59. Jaga, gratulacje - jesteście (przez chwilę) wiceliderem
Za tą "białoruską wywłokę" to moi ziomale powinni nakopać im z 10. Pasiaste pierdoły, i tyle!
Przy okazji - może to jest pasiasty sposób na "wydojenie" frajera typu Filipiak? No bo popatrzmy: do zimy grają/ mogą grać beznadziejnie, zimą naiwny prezes obieca im extra premie, więc ruszą tyłki i wiosna znowu zajmą 14. miejsce. A premia większa niż za mistrzostwo

I z dedykacją dla pewnego strzelca:
Franek jak wino, niestraszny mu czas,
Znów żydkom nakopał, ciesząc Jagę i nas...


-----------------------------------------------------------
Cracova is the cancer, Wisła is the answer!
Odpowiedz cytując