PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Ja mam inne zakończenie. DELEV IDZIE NA ZACHÓD
|
Delev szybciej przystosuje sie do ekstraklasy niz taki zawodnik z drugiej ligi holenderskiej.
Cytat:
"Wojskowy klub ze stolicy chciałby otrzymać za zawodnika 2,5 miliona euro, ale być może Wiśle uda się go kupić za 1,5 miliona.
Jeśli we wtorek Wisła awansuje do Ligi Mistrzów, to wydatek na Spasa bedzie drobnostką. Krakowski klub na samej promocji do prestiżowych rozgrywek zarobi ok. 10 milionów euro.
|
Wiec po awansie mozemy sie go na 100% spodziewac. Co to bedzie wtedy za wydatek z tych 10mln euro. I tak moze sie to Nam zwrocic patrzac na klase tego zawodnika. Do tego chłop jest w gazie, strzela w klubie jak na zawołanie nie tylko w lidze.