Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15996
Stary 21.08.2011, 15:52
A swoją drogą - podziwiam graczy Cracovii. Goście mają głowy na karku! Żeby zdobyć premie za zajęcie jak najwyższego miejsca w ldze - wszyscy starają się, zap****ają przez 30 kolejek, ryzykują urazy, kontuzje, a efekt i tak zawsze niepewny.

A nasi pasiaści geniusze? Olewają, zbierają łomot za łomotem, dają Filipiakowi przekonanie, że jak nie otworzy szeroko kiesy - to spadną. I co robi "Filipek"? Płaci - i to kasę porównywalną jak ta za zajęcie kluczowych miejsc w lidze A parchaci aż tak słabi nie są żeby spaść, więc zbierają się na kilka kolejek i łapią się na to ostatnie miejsce nad kreską

To się nazywa genialny biznes - plan i jak widać w tym sezonie - jest szansa na ponowne wdrożenie go w życie Ciekawe czy "Filipek" zmądrzeje, czy dalej będzie bulił

Naprawdę szacun
Odpowiedz cytując