Niektórzy najeżdżają na ludzi z forum, którzy cisną po piłkarzach. Jednak na forum żydów to przechodzi ludzkie pojęcie

Frustracja 'sięga zenitu'
Cytat:
Ten skur...el Kosanowić - który to już mecz nam zapierdala ?
Przy pierwszej bramce dla potoczanki ta pała nawet nie podeszła do Kwapisza! 2 kryło Frankowskiego a ten śmieć spacerował na piątym metrze !!
Ponadto te Strausy, Struny - kto to kur..a jest ?
To ma być wzmocnienie
Ta białoruska wywłoka była dziś do rozjebania - oni nic nie grali - podarowaliśmy im 3 punkty - tak jak wcześniej 2 Lechii
Szatałow coraz bardziej się gubi - najlepszy na boisku Visniakows grał dopiero w II połowie, potem ta kuriozalna zmiana za czekającego na swoją szansę Niedzielana nieudacznik Dudzic, który nawet piłki nie dotknął (ale mimo to zdążył raz przeszkodzić Saidiemu w strzeleniu bramki)
Teraz w plecy w Lubinie i pierwszy mecz o wszystko w tym sezonie z Biedaszybem Łódź
|