Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15995
Stary 21.08.2011, 15:44
Niektórzy najeżdżają na ludzi z forum, którzy cisną po piłkarzach. Jednak na forum żydów to przechodzi ludzkie pojęcie Frustracja 'sięga zenitu'


Cytat:
Ten skur...el Kosanowić - który to już mecz nam zapierdala?

Przy pierwszej bramce dla potoczanki ta pała nawet nie podeszła do Kwapisza! 2 kryło Frankowskiego a ten śmieć spacerował na piątym metrze !!

Ponadto te Strausy, Struny - kto to kur..a jest?

To ma być wzmocnienie

Ta białoruska wywłoka była dziś do rozjebania - oni nic nie grali - podarowaliśmy im 3 punkty - tak jak wcześniej 2 Lechii

Szatałow coraz bardziej się gubi - najlepszy na boisku Visniakows grał dopiero w II połowie, potem ta kuriozalna zmiana za czekającego na swoją szansę Niedzielana nieudacznik Dudzic, który nawet piłki nie dotknął (ale mimo to zdążył raz przeszkodzić Saidiemu w strzeleniu bramki)

Teraz w plecy w Lubinie i pierwszy mecz o wszystko w tym sezonie z Biedaszybem Łódź
Odpowiedz cytując