Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51084
Stary 21.08.2011, 15:40
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
To chyba koniec Jirsaka w Wiśle skoro nie załapał się nawet na wyjazd na Cypr.
Bo ileż można dawać chłopakowi szanse? I pomyśleć, że po tylu latach dalej na forum są tacy, co uważają, iż Tomek powinien grać w pierwszym składzie.
Odpowiedz cytując