Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51083
Stary 21.08.2011, 15:39
Nie chce psioczyć ,ale po co kolejny skrzydlowy ,czy nie lepiej za te pieniadze kupic kogos do pomocy ,ktora gra poki co tragicznie ?
Odpowiedz cytując