Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15994
Stary 21.08.2011, 15:34
Szumann napisał(a):Wyświetl post
sąsiadka jak zwykle trzyma poziom teraz trzeba trzymac kciuki za Śląsk.

a tak na marginesie nie wkurza was nowy kome komentator z płyty, płyty boiska Piotrek Piotrek Dziwicki?
Jąkasz się.
Wkurza, ale i tak jest lepszy od Remigiusza "rzuciłbym im 2 piłki" Jezierskiego.
Odpowiedz cytując