Szumann napisał(a):

sąsiadka jak zwykle trzyma poziom teraz trzeba trzymac kciuki za Śląsk.
a tak na marginesie nie wkurza was nowy kome komentator z płyty, płyty boiska Piotrek Piotrek Dziwicki?
|
Jąkasz się.

Wkurza, ale i tak jest lepszy od Remigiusza "rzuciłbym im 2 piłki" Jezierskiego.