|
obyś Dark sie nie mylił. 3 i 8 dosc podobne modele.
Ja i tak najbardziej chciałbym ten model co Schalke miało. I co do kołnierzykow, to te w/w przynajmniej maja tzw.sztywny kołnierzyk a nie jak te trzecie stroje Chelsea, szmatka imitujaca kołnierzyk beznadziejna. Taki kołnierzyk to w podstawówce 20 lat temu miałem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|