Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
Macintosh
Junior Member
Od: 08.2003
Skąd: k
Offline
#
1593
21.08.2011, 13:58
Reportaż kieleckiego portalu o wczorajszym meczu Wisły
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=DjdvMbuNAPE
pozdrawiam
Macintosh
hattrick.pl
- gdy wszyscy wyjeżdżają, ktoś musi pracować...
Macintosh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Macintosh
Odwiedź stronę domową użytkownika Macintosh!
Znajdź inne posty napisane przez Macintosh