Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2515
Stary 21.08.2011, 13:47
Mi nawet nie chodziło o to, że Orest zrobił takie transfery, nie po raz pierwszy swoją drogą, a bardziej o to, że dziennikarze są niekonsekwentni i pozwolili zbagatelizować ten temat.

Jeśli nawet jestem nieobiektywny będąc kibicem druzyny, gdzie prawie pół składy zarabia po 1 mln zł na rękę, gdzie w Śląsku może 1, a może 2 piłkarzy ma zbliżony kontrakt, ale jednak prosiłbym abyś nie zaklinał rzeczywistości. Śląsk miał jeden z wyższych budżetow na transfery w tym okienku. Mówiło się o kwocie w okolicy 4-5 mln zł. To naprawdę nie były małe pieniędze. Więcej wydały tylko Zagłębie Lubin i dziewczyny z Konwiktorskiej. Wy i My rozłożyliście te pieniądze średniookresowo na wysokie kontrakty. Czy naprawdę nie dało się tych pieniądzy lepiej zagospodarować i wzmocnić pozycje, które były kluczowe, czyli środkek obrony.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 21.08.2011 o godz. 13:49.
Odpowiedz cytując