|
emj10, Sartre
Patrzycie oczami kibiców Legii i to wam nie pozawala spojrzeć bardziej obiektywnie - Śląsk który na początku poprzedniego sezonu miał walczyć do ostatniej kolejki o utrzymanie zajął 2 miejsce. Nieadekwatne do możliwości kadrowych i finansowych. Solorz nie szczególnie chce ładować w Śląsk tyle co "kibic Wisły" Walter w was (ponad 120 mln PLN) - owszem w większości źle wydanych ale to inna sprawa. Mając niewielkie pieniądze na transfery kogo za darmo mogli wziąć? No nameów z Bałkanów czy piłkarzy których Lenczyk zna z Bełchatowa i Cracovii z relatywnie średnimi kontraktami?
Tak krawiec kraje... Otwórzcie oczy - Śląska nie stać żeby ładować 350 tysięcy euro pensji jak ma Manu czy 500 tysięcy jak ma Ljuboja. (a u was to warianty oszczędnościowe - bo ITI oszczędza) To co dla Was jest oszczędnością dla Śląska na ten moment jest nieosiągalne.
Śląsk dopiero będzie mógł po tym sezonie bardziej poszaleć - jak będą grać na swoim nowym stadionie, może Solorz sypnie łaskawie aż 2 mln euro? Te puchary to ponad stan Wrocławian i tak dobrze że się nie skompromitowali a zagrali naprawdę dobrze.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|