Cytat:
|
Gdyby za obu Śląsk zabulił jak za woły to rozumiem "nie mam pytań" ale tak? O co chodzi? O to że Solorz sypnął łaskawie 1 mln euro na transfery, które poszło w większości na Voskampa i nie było kasy na innych kopaczy?
|
No ale za darmo też nie grają. Wasiluk jakieś tam pieniądze od Śląska bierze - może nie oszałamiające, ale jakieś na pewno. Orest mu w sumie spadł jak gwiazdka z nieba - bo faktycznie grałby taki Wasiluk w Miedzi Legnica za 3 tyś zł brutto miesięcznie zamiast jakichś 5-10 tyś euro.