crazykaro napisał(a):

Jeśli chodzi o sędziego to coś mi mówi że UEFA nie chce powtórki z PAO gdzie odpadliśmy przez sędziego
|
No , oni mają to wszystko pozapisywane i np. jak reprezentacja gra z Bułgarią to nie dają do sędziowania Rumuna - wiadomo Paduranu