Piotson napisał(a):

No chyba nie.
To chyba dobrze, że jest w lidze drużyna która ma możliwość wystawienia dwóch składów.
Jeżeli już ktoś wczoraj obniżał wartość Ekstraklasy to byli to kopacze Korony na czele z chamem Lisowskim, skoro rezerwowa Wisła potrafiłą oddać 15 strzałów, a Korona 8 to chyba widać, że Wisła chciała wygrać, a Bełchatów przeszedł cały mecz i prawie uzyskał remis.
Chociaż mam nadzieję, że Bełchatów będzie często przechodził obok meczów bo stadionów z piknikiem w Ekstraklasie nie potrzeba.
|
Skąd Ci się tam Bełchatów wziął?