Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15978
Stary 21.08.2011, 12:46
Piotson napisał(a):Wyświetl post
No chyba nie.
To chyba dobrze, że jest w lidze drużyna która ma możliwość wystawienia dwóch składów.

Jeżeli już ktoś wczoraj obniżał wartość Ekstraklasy to byli to kopacze Korony na czele z chamem Lisowskim, skoro rezerwowa Wisła potrafiłą oddać 15 strzałów, a Korona 8 to chyba widać, że Wisła chciała wygrać, a Bełchatów przeszedł cały mecz i prawie uzyskał remis.

Chociaż mam nadzieję, że Bełchatów będzie często przechodził obok meczów bo stadionów z piknikiem w Ekstraklasie nie potrzeba.
Skąd Ci się tam Bełchatów wziął?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując