zizou napisał(a):

Idąc tym tokiem rozumowania Ekstraklasa powinna w.......ić karę Wiśle za wczorajszy mecz - za markowanie gry i celowe (i z premedytacją) obniżanie wartości produktu o nazwie Ekstraklasa przez wystawienie rezerwowego składu
|
No chyba nie.
To chyba dobrze, że jest w lidze drużyna która ma możliwość wystawienia dwóch składów.
Jeżeli już ktoś wczoraj obniżał wartość Ekstraklasy to byli to kopacze Korony na czele z chamem Lisowskim, skoro rezerwowa Wisła potrafiłą oddać 15 strzałów, a Korona 8 to chyba widać, że Wisła chciała wygrać, a Bełchatów przeszedł cały mecz i prawie uzyskał remis.
Chociaż mam nadzieję, że Bełchatów będzie często przechodził obok meczów

bo stadionów z piknikiem w Ekstraklasie nie potrzeba.
E:WiślakMyślenice Zobacz post Marszałka, który napisał, że należy karać za taką grę jaką zaprezentował Bełchatów, a Legionista napisał, żeby ukarać też Wisłę bo wystawiła rezerwy, stąd wziął mi się Bełchatów.