ceniu napisał(a):

Potrzebuję pilnie kilka informacji a nie wiem dokłądnie gdzie je mógłbym znaleźć:
1) jak zmienił się przyrost naturalny w naszym kraju po wprowadzeniu becikowego(czy on coś dał czy tylko wywaliliśmy kasę w błoto i jak to wygląda w innych państwach).
2) jak przedstawiają się prognozy struktury wiekowej na najbliższe 50 lat dla Europy USA i Świata. (oficjalne prognozy najlepiej potwierdzone jakimiś tabelkami)
Jeżeli ktoś ma jakiś link będę naprawdę bardzo wdzięczny bo cholernie tych danych potrzebuje
|
A czy taka storna Cię ratuje w jakimś stopniu
http://www.stat.gov.pl/gus